تبلیغات ویدئویی در گوگل ادوردز با نمایش حیرت انگیز در یوتیوب

یوتیوب به عنوان بزرگترین سایت پخش ویدئو در سراسر جهان میباشد . در حقیقت روش های مختلفی برای تبلیغ در یوتیوب وجود دارد که سایت دیجیتال مارکتینگ ایران برند به عنوان پارنتر رسمی تبلیغات ویدئویی گوگل ادز به بررسی و آموزش روش های مختلف این روش از تبلیغات میپردازد.

جالب است که بدانید در سال 2013 تا 2014 ساعات تماشای ویدئو 38.5 درصد در جهان افزایش یافته است و بیشتر از یک میلیارد نفر در یک ماه بیش از 5 میلیارد ساعت صرف تماشای ویدئو های YouTube میکنند، به علاوه بالغ بر نصف این تعداد از طریق موبایل به You Tube متصل شده اند .

 

لازم است بدانید که تبلیغات در یوتیوب به واسطه گوگل ادوردز انجام میشود و میبایست برای راه اندازی این تبلیغ، اکانت گوگل ادوردز را به صورت رایگان از ما تهیه کنین و شارژ نمایید تا تبلیغات شما شروع شود و تجارتی پرسود داشته باشید.

کمی درباره ما بدانید

دیجیتال مارکتینگ ایران برند به عنوان پارتنر رسمی گوگل ادوردز از سال 1395 در حوزه تبلیغات گوگل ادوردز پا به این میدان گذاشت، ایران برند دارای تمامی مدارک تخصصی تبلیغات گوگل ادز میباشد، افتخار ما نمایش میلیاردها تبلیغ در صفحه اول گوگل به اعتماد شما مشتریان عزیز میباشد.

شارژ اکانتها با لیر ترکیه

ما کمترین کارمزد را بابت شارژ اکانت گوگل ادوردز داریم و نرخ کارمزد ها فقط بین 5 الی 8 درصد هست.

پشتیبانی تضمینی بدون تعطیلی

فقط کافیست یک بار با ما کار کنید تا معنای واقعی پشتیبانی را لمس کنید
مشاهده تعرفه های شارژ و مدیریت تبلیغات ویدئویی گوگل ادوردز
تعرفه های استثنایی تبلیغات ویدئویی در گوگل، همراه با اعتبار هدیه

چرا تبلیغات در یوتیوب ؟

کسر هزینه به ازای هر هزار نمایش ویدئو

کسر هزینه از شارژ اکانت گوگل ادز شما به ازای یک هزار نمایش میباشد . بیننده باید تبلیغ شما رو کامل ببیند تا یک نمایش محسوب شود و اگر بیننده گزینه ی Skip را بزند ، یک نمایش محسوب نمیشود که برای شما هم هزینه ای در بر ندارد .

نمایش ویدئو در جستجوگر گوگل

قابلیت نمایش ویدئوی تبلیغاتی شما با کلیدواژه های مرتبط در جستجوگر گوگل ( تبیلیغ در صفحه اول گوگل ) و در کنار نمایش تبلیغ در YouTube و همچنین پارتنرهای گوگل اهمیت ویژه ای دارد.

هدفگذاری روی ویدئوها ویا عناوین مرتبط

از گزینه های دیگر تبلیغات در یوتیوب ،نمایش تبلیغ با فیلترهای خاص مانند تبلیغ در ویدئو هایی با محتوای مرتبط ،هدف گذاری یک یا چند ویدئو و یا سایت مورد نظر و یا ویدئو های با عناوین مرتبط میباشد.

تبلیغات در ابتدا ، انتها و در طول پخش

تبلیغات ویدئویی در گوگل ادوردز در ابتدا ، انتها و همچنین در طول پخش ویدئو ها در سایت YouTube و همچنین تبلیغات بنری در یوتیوب و یا در سایت های پارتنر گوگل ( همکاران تجاری ) به نمایش گذاشته میشود.

left_bottom_02left_bottom_01
right_bottom_02right_bottom_01

روش های دیگر تبلیغ در گوگل ادز توسط ما

تبلیغات ویدئویی گوگل ادوردز

تبلیغات ویدئویی در یوتیوب توسط پنل گوگل ادوردز ، یکی از بهترین ابزارها برای معرفی شما در ابتدای فیلمهای یوتیوب . تبلیغات در یوتیوب یکی از هدفمندترین ابزارهای گوگل ادوردز میباشد.

تبلیغات اپلیکیشن در گوگل پلی

این تبلیغات با عنوان “Suggested for you” در صفحه اول Google Play نمایش داده می‌شود. تبلیغات اپلیکیشن گوگل ادوردز یکی از بهترین ابزارها برای افزایش نصب اپلیکیشن شما میباشد.

تبلیغات متنی

تبلیغات متنی گوگل ادوردز همان تبلیغات عمومی در گوگل هست که در ساده ترین و بهترین حالت ، شما رو در صفحه اول گوگل نمایش میدهد، هزینه این تبلیغات بر اساس هر کلیک محاسبه میشود.

انواع روشهای تبلیغات ویدئویی در گوگل ادوردز ( یوتیوب )

ارائه اکانت اختصاصی ولی مدیریت کمپین با شما

در این حالت، صرفا اکانت گوگل ادوردز ویژه تبلیغات ویدئویی به شما ارائه خواهد شد و همچین کمپین اولیه را راه اندازی میکنیم ولی مدیریت تبلیغ با شماست.

ارائه اکانت اختصاصی ولی مدیریت کمپین با ما

در این حالت، علاوه بر اینکه یک اکانت اختصاصی گوگل ادوردز به شما میدهیم ، مدیریت کمپین ویدئویی شما رو به بهترین شکل انجام خواهیم داد تا بیشترین نتیجه را بگیرید.
تبلیغات ویدئویی گوگل | تبلیغات ویدئویی در گوگل ادز | تبلیغات در یوتیوب
مشاهده تعرفه های شارژ و مدیریت تبلیغات ویدئویی یوتیوب
تعرفه های استثنایی تبلیغات ویدئویی در گوگل ادوردز، همراه با اعتبار هدیه

اطلاعاتی که دانستن آن برای شروع کمپین تبلیغاتی شما ضروری است :

ابتدا باید یک ویدئوی 6 ثانیه ای الی 60 ثانیه ای داشته باشید

برای فعالسازی تبلیغات ویدئویی گوگل ادودز کافیست یک کلیپ تبلیغاتی تهیه کنید که فرمت‌ها و زمان ویدئوها نیز با توجه به نوع تبلیغات می تواند از 6 ثانیه تا حداکثر 60 ثانیه متغیر باشد، در اکانت گوگل ادز امکان تعیین نوع کمپین وجود دارد ولی ترجیها دو کلیپ 6 ثانیه ای و 60 ثانیه ای داشته باشید.

امکان هدفگذاری در محل های پخش ویدئوی شما امکان پذیر است.

نمایش تبلیغات ویدئویی شما در سایت یوتیوب مثل ابتدا و انتهای ویدیوها و همچنین بخش جستجوی کلیپ‌ها ارائه میگردد که شما می توانید با هدفگذاری دقیق ، نمایش تبلیغ را هدفمند کرده و تنها به گروه های مورد نظر نمایش دهید.

محل های نمایش تبلیغات ویدئویی شما

شما میتوانید بودجه روزانه هزینه تبلیغات ویدئویی گوگل را مدیریت کنید.

برای تخمین بودجه روزانه با توجه به کسب و کار خود و نوع کمپین ویدئویی و هدفگذاری های شما ، و همچنین میزان رقابت در کلمات کلیدی شما ، هزینه نمایش تعیین میشود.

اگر سوالات بیشتری دارید میتوانید همین الان با ما تماس بگیرید:

با افتخار آماده شنیدن صدای گرم شما هستیم:

05137673300
09157705247

ارتباط در تلگرام: iranbrand_support@

Call Now Buttonمشاوره رایگان: 09157705247