تبلیغات اپلیکیشن در گوگل پلی با استفاده از پنل تبلیغات اپلیکیشن گوگل ادوردز

اگر اپلیکیشن خود را ساخته اید و آن را در گوگل پلی یا گوگل استور قرار داده اید اکنون وقت تبلیغات در گوگل پلی رسیده است.

تبلیغات اپلیکیشن در گوگل پلی و اپ استور یکی از مهمترین روش های نصب تضمینی میباشد به طوری که شما فقط به ازای نصب اپلیکیشن هزینه میپردازید نه نمایش در گوگل پلی .

لازم است بدانید که تبلیغات در گوگل پلی به واسطه اکانت گوگل ادوردز انجام میشود و شما میتوانید اکانت گوگل ادوردز را به صورت رایگان از ما تهیه نمایید و فقط با توحه به نیازتان آن را شارژ نمایید و از افزایش نصب اپلیکیشن تان لذت ببرید.

کمی درباره ما بدانید

دیجیتال مارکتینگ ایران برند به عنوان پارتنر رسمی گوگل ادوردز از سال 1395 در حوزه تبلیغات گوگل ادوردز پا به این میدان گذاشت، ایران برند دارای تمامی مدارک تخصصی تبلیغات گوگل ادز میباشد، افتخار ما نمایش میلیاردها تبلیغ در صفحه اول گوگل به اعتماد شما مشتریان عزیز میباشد.

شارژ اکانتها با لیر ترکیه

ما کمترین کارمزد را بابت شارژ اکانت گوگل ادوردز داریم و نرخ کارمزد ها فقط بین 5 الی 8 درصد هست.

پشتیبانی تضمینی بدون تعطیلی

فقط کافیست یک بار با ما کار کنید تا معنای واقعی پشتیبانی را لمس کنید
مشاهده تعرفه های شارژ و مدیریت تبلیغات اپلیکیشن در گوگل پلی
تعرفه های استثنایی تبلیغ اپلیکیشن در گوگل پلی ، همراه با اعتبار هدیه

نصب تضمینی اپلیکیشن با تبلیغات در گوگل پلی ( google play )

مشاهده آمار دقیق تعداد نصب اپلیکیشن

مطمئنا شما نیز میخواهید گزارش دقیق از آمار نصب اپلیکیشن خود داشته باشید که چنددرصد از نمایش ها منجر به نصب می شود ، با تبلیغات اپ در گوگل ادوردز هر گزارشی از میزان نمایش و نصب بخواهید به صورت شفاف دراختیار شما قرار میگیرد.

اتصال به پلی استور گوگل

قابلیت اتصال اکانت گوگل ادوردز شما به اکانت پلی استور، فقط یکی از قابلیت های تبلیغات اپلیکیشن در گوگل میباشد. روش‌های زیادی برای افزایش تعداد نصب وجود دارد، اما هیچ‌یک به اندازه تبلیغات اپلیکیشن در Google Ads مطمئن و سریع نیست

هدفگذاری دقیق روی کاربران هدف

تجربه نشان داده که با مدیریت درست تبلیغات ، تبلیغ در گوگل موثرترین روش برای افزایش نصب اپلیکیشن شما خواهد بود،لذا در پنل ادوردز خود میتوانید هدفگذاری های خود را مدیریت کنید تا نتیجه بهتری را دریافت کنید.

هزینه فقط به ازای نصب اپلیکیشن

در تبلیغات گوگل پلی شما فقط بابت نصب اپلیکیشن خود توسط کاربران واقعی هزینه پرداخت می‌کنید ، این هزینه توسط شما قابل مدیریت هست و میتوانید تبلیغات در گوگل را با بودجه دلخواهتان انجام دهید.

انواع روشهای تبلیغات اپلیکیشن در گوگل ادوردز ( تبلیغات در گوگل پلی )

ارائه اکانت اختصاصی ولی مدیریت کمپین با شما

در این حالت، صرفا اکانت گوگل ادوردز ویژه تبلیغات اپلیکیشن به شما ارائه خواهد شد و همچین کمپین اولیه را راه اندازی میکنیم ولی مدیریت تبلیغ با شماست.

ارائه اکانت اختصاصی ولی مدیریت کمپین با ما

در این حالت، علاوه بر اینکه یک اکانت اختصاصی گوگل ادوردز به شما میدهیم ، مدیریت کمپین تبلیغ اپلیکیشن شما رو به بهترین شکل انجام خواهیم داد تا بیشترین نتیجه را بگیرید.
تبلیغات در گوگل پلی، تبلیغات اپلیکیشن در گوگل پلی، تبلیغات اپلیکیشن گوگل، تبلیغ در گوگل پلی، تبلیغ اپلیکیشن، نصب تضمینی اپلیکیشن
مشاهده تعرفه های شارژ و مدیریت تبلیغات اپلیکیشن در گوگل پلی
تعرفه های استثنایی تبلیغ اپلیکیشن در گوگل پلی ، همراه با اعتبار هدیه
نمایش در گوگل پلی
4991124
نمایش تبلیغ مشتریان ما
مشتری های ثابت ما
383
مشتری راضی
اپلیکیشن های نصب شده
875448
نصب فعال اپلیکیشن
ما در کار خودمان بهترینیم و به اصل مشتری مداریمون پایبند هستیم
در صورت تمایل میتوانیم برای اطمینان بیشتر شما نسبت به عملکرد و پشتیبانی مون ، مشخصات برخی از مشتریان فعلی مون رو برای شما ارائه کنیم تا بعد از تماس با آن ها و بررسی صحت گفته ها ، با اطمینان خاطر به جمع ما بپیوندید و نصب اپلیکیشن خود را به طور حیرت انگیزی افزایش دهید.

اطلاعاتی که دانستن آن برای شروع کمپین تبلیغاتی شما ضروری است :

ابتدا میبایست اپلیکیشن شما در گوگل پلی منتشر شده باشد

توصیه می‌کنیم قبل از هرکاری ابتدا اپلیکیشن خود را در گوگل پلی منتشر کنید . توجه کنید اگر اپلیکیشن شما قبلا از طریق بازارهای ایرانی مانند کافه بازار نصب زیادی را تجربه کرده است ، تاثیر خوبی بر کاهش هزینه نصب در تبلیغات اپلیکیشن گوگل دارد.

بله - با افزایش هزینه پیشنهادی تبلیغات اپلیکیشن گوگل میتوانید درخواست نمایش بیشتری را داشته باشید

البته این موضوع را درنظر داشته باشید که روزهای نخست شروع تبلیغات اپلیکیشن گوگل ، تعداد نصب شما افزایش چشمگیری نخواهد داشت چون هنوز امتیاز کمپین شما پایین هست اما به تدریج با افزایش تعداد نصب فعال شما، میزان نمایش تبلیغات در گوگل پلی بیشتر میشود و میتوانید نصب بیشتری دریافت کنید.

در گوگل ادوردز این امکان نیز وجود دارد که شما تعیین کنید هر روز می‌خواهید چقدر هزینه برای تبلیغ کنید و اینکه حداکثر تا چه مبلغی برای هر نصب می‌خواهید هزینه کنید.

بله امکان پذیر میباشد

شما می‌توانید اپلیکیشن‌ های آیفون و آی‌پد را از طریق اکانت گوگل ادز تبلیغ کنید و میزان نصب اپلیکیشن های خود را افزایش دهید.

left_bottom_02left_bottom_01
right_bottom_02right_bottom_01

روش های دیگر تبلیغ در گوگل ادز توسط ما

تبلیغات ویدئویی گوگل ادوردز

تبلیغات ویدئویی در یوتیوب توسط پنل گوگل ادوردز ، یکی از بهترین ابزارها برای معرفی شما در ابتدای فیلمهای یوتیوب . تبلیغات در یوتیوب یکی از هدفمندترین ابزارهای گوگل ادوردز میباشد.

تبلیغات اپلیکیشن در گوگل پلی

این تبلیغات با عنوان “Suggested for you” در صفحه اول Google Play نمایش داده می‌شود. تبلیغات اپلیکیشن در گوگل پلی، یکی از بهترین ابزارها برای افزایش نصب اپلیکیشن شما میباشد.

تبلیغات متنی

تبلیغات متنی گوگل ادوردز همان تبلیغات عمومی در گوگل هست که در ساده ترین و بهترین حالت ، شما رو در صفحه اول گوگل نمایش میدهد، هزینه این تبلیغات بر اساس هر کلیک محاسبه میشود.
اگر سوالات بیشتری دارید میتوانید همین الان با ما تماس بگیرید:

با افتخار آماده شنیدن صدای گرم شما هستیم:

05137673300
09157705247

ارتباط در تلگرام: iranbrand_support@

Call Now Buttonمشاوره رایگان: 09157705247