خیلی کوتاه درباره ایران برند

فعالیت من در حوزه بازازیابی اینترنتی از سال 1393 شروع شد، جایی که تصمیم گرفتم برندی داشته باشم که هدف اول آن خدمت به کسب و کارهای نوپای اینترنتی باشد . اکنون بعد از 5 سال تجربه موفق با 100 ها پروژه طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی ، خدمات جدیدتری در حوزه دیجیتال مارکتینگ به میدان آورده ایم تا بیش از پیش بتوانیم موجب رضایت شما دوستان و همراهان عزیزمون رو فراهم کنیم.

ما ادعایی نسبت به اولین بودن یا بزرگترین بودن نداریم ، ولی به واقع سند چشم انداز گذشته ما ، رضایت مشتریان مان از کیفیت خدمات و پشتیبانی را نشان میدهد. ما در مورد پشتیبانی و کیفیت خدمات و پیگیریمون واقعا حرفی برای گفتن داریم و خوشحال میشویم افتخار همراهی شما دوست عزیز را نیز داشته باشیم تا بیش از پیش بتوانیم به خودمان متعهدتر باشیم که تمام تلاشمان را برای رشد کسب وکار شما بکار ببندیم.

با احترام
بهمن موسوی – مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران برند
iranbrandsupport@

سه اصل اساسی که به آن قسم خورده ایم

اصل سوم: نتیجه گرایی

در کار خودمان جدی هستیم ، برای کسب وکار شما استراتژی تعریف میکنیم و به خودمان سخت میگیریم تا بتونیم دوست و همراه شما باقی بمانیم ، پس نتیجه باید مثبت باشد ، هیچ گزینه دیگری وجود ندارد ، یا میبریم یا باید ببریم...

اصل دوم: پشتیبانی

بر هیچکس پوشیده نیست که یک پشتیبانی قوی از مشتریان در کنار صمیمیت با آنها چقدر میتواند موجب رضایتمندی مشتری و در نتیجه تبدیل مشتری به یک دوست و همراه ثابت شود، ما به این اصل پایبند هستیم و درکنارتان خواهیم بود.

اصل اول : صمیمیت

ما اعتقاد داریم که به مشتری نباید به چشم یک ابزارغیر انسانی نگاه کرد ، وقتی میشود با صمیمیت مسیر موفقفیت را باهم طی کنیم پس چرا بخواهیم برای رسیدن به مقاصد خود، مانند یک ربات رفتار کنیم و صمیمیت را از ارتباط بین مشتری و کارفرما حذف کنیم؟!

ما چگونه بازاریابی اینترنتی می کنیم

تدوین استراتژی

یک استراتژی موفق بازاریابی اینترنتی میتواند 100 درصد نتیجه را عوض کند

تمرکز بر منابع و داده ها

بعد از راه اندازی هر کمپین موفقی ، نیاز به جمع آوری داده ها و ایجاد تغییرات موثر می باشد

دریافت نتیجه مثبت

نتیجه گرایی از اصول اصلی کار ماست و تا گرفتن نتیجه مثبت و راضی کننده، از پا نخواهیم ایستاد
left_top_02left_top_01
right_bottom_02right_bottom_01

پروژه های تحت مدیریت و حمایت ایران برند

خدمات دیگر مجموعه دیجیتال مارکتینگ ایران برند در حوزه های مختلف تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی

Call Now Buttonمشاوره رایگان: 09157705247