سئو کلاه سفید یا کلاه سیاه؟!!!

مقالات آموزشی مقالات سئو

سئو کلاه سفید یا کلاه سیاه؟!!! مساله این است…

سئو کلاه سفید به روش های واقعی و اصولی برای بالا آوردن سایت در موتورهای جستجو بخصوص گوگل گفته می شود که طبق قوانین موتورهای جستجو ، بهینه سازی سئو باید انجام گردد .

درسئوی کلاه سفید معمولا نتیجه گرفتن از این روش ها در بلند مدت خواهد بود اما نتایج آن دائمی است و در آینده از هزینه های تبلیغاتی شما میکاهد و ریسک کمتری هم دارد. و از همه مهمتر اینکه موتورهای جستجو شما را جریمه نخواهند کرد

در مقابل سئو کلاه سیاه به روش های غیر اصولی برای بالا آوردن سایت در موتورهای جستجو گفته می شوند که معمولا ریسک بالایی دارند و ممکن است وب سایت را دچار جریمه های سنگین از طرف موتورهای جستجو نمایند;و تنها مزیتی که دارند این هست که زودتر به صفحه های اول می آیند ولی متاسفانه دائمی نیست و در مدت زمانی کلا حذف میشوند.

راه های بهینه سازی سئو کلاه سفید:

تولید محتوا با کیفیت

کد نویسی اصولی صفحات وب سایت

تحقیق کلمات کلیدی

انتخاب عنوان مناسب صفحه

بررسی کلمات کلیدی

بک لینک سازی اصولی و طبیعی

تمرکز بر روی ایجاد تجربه خوب برای کاربر ( ماندن روی سایت)

ارتباط کلمات کلیدی با محتوا و تیتر

سئو کلاه سیاه:

سئو کلاه سیاه معمولا روش های زود بازده در امور سئو هستند که زود به نتیجه می رسند اما همراه با ریسک هستند و ممکن است وب سایت را دچار مجازات های موتورهای جستجو نمایند. این روش برای آنهای مناسب است که قصد حضور کوتاه در وب را دارند و قصد دارند سریع نتیجه بگیرند. سئو کلاه سفید معمولا به روش های زیر انجام می گردد. در روش های کلاه سیاه معمولا وب سایت خیلی سریع به صفحات اول گوگل می رسند و اما ممکن است هر زمان از نتایج جستجوی گوگل حذف گردند و رفع مشکل پس از مجارت شدن ممکن است بسیا مشکل و با صرفه هزینه و زمان بسیار ممکن باشد.

محتوای پنهان در سایت

محتوایی که از دید کاربران پنهان است ولی موتوهای جستجو دیگر مثل گذشته گول این نوع محتوا رو نمیخورند پس پیشنهاد میکنیم از این گزینه پرهیز کنید.

استفاده زیاد از کلمات کلیدی

تعداد مجاز کلمات کلیدی در هر متن نهایتا ۵ کلمه است و اگر بیشتر از این بکار ببرید باید منتظر مجازات گوگل باشید…

استفاده از نرم افزارهای بک لینک ساز

یکی دیگر از روش های کلاه سیاه استفاده از نرم افزارهای بک لینک سازی می باشد تا تعداد لینک های ورودی به وب سایت افزایش یابد و از این روش رتبه گرفته شود. اگر بک لینکهای شما فله ای باشد و مرتبط با کلمه کلیدی شما نباشد باید منتظر مجازات گوگل باشید.

خرید بک لینک انبوه

این روش ممکن است در آینده مشکلاتی را برای سایت شما به وجود آورد زیرا لینک های ورودی به سایت شما می بایست طبیعی باشد.

نتیجه نهایی

هرگز با استفاده از روش های کلاه سیاه ، کسب و کار خود را در معرض ریسک قرار ندهید و با استفاده از روش های درست و اصولی سعی نمایید در بلند مدت نتیجه بگیرید.

اگر تمایل داشتین که کارشناسان ما سایت شما رو به صورت رایگان از نظر سئو بررسی کنند و راهکارهای لازم رو ارائه دهند میتوانید با ما در تماس باشید:

۰۵۱۳۷۶۷۳۳۰۰

۰۹۱۵۷۷۰۵۲۴۷


همچنین ببینید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *