آموزش ساخت اکانت اختصاصی گوگل ادوردز | آموزش دسترسی به اکانت

مقالات آموزشی مقالات گوگل ادوردز

آموزش ساخت اکانت اختصاصی گوگل ادوردز به سادگی چندکلیک میباشد .

زمانی که شما اقدام به خرید و شارژ اکانت گوگل ادز از ایران برند می کنید، ایران برند برای شما یک دسترسی ایجاد میکند ، که این دسترسی توسط ما برای شما بر روی ایمیلی که ارائه می کنید، فعال می شود، اما این فعال کردن باید توسط خود شما تایید شود تا بتوانید به اکانت اختصاصی گوگل ادوردز خودتان دسترس پیدا کنید.

  • ما در ابتدا ایمیل شما را به اکانت اختصاصی گوگل ادز که برایتان ساخته ایم اضافه می کنیم، که این عمل یک ایمیل دعوت نامه برای دسترسی گوگل به شما ارسال می کند که مانند شکل زیر میباشد، شما باید در زمان دریافت این ایمیل بر روی Accept Invitation کلیک کنید.اموزش ساخت اکانت اختصاصی گوگل ادوردز

حال به صفحه ی گوگل ادز وارد می شوید، همانطور که مشاهده می کنید، باید ایمیل خود را تایید کنید که با کلیک کردن دکمه Continue این عمل انجام می شود.

آموزش ساخت اکانت اختصاصی گوگل ادوردز

اگر ایمیلی که به ما ارائه کرده اید، Gmail نباشد، می بایست عملیات ساخت یک اکانت چیمیل رو برای خودتان انجام دهید، اما اگر ایمیلی که ارائه داده اید Gmail باشد، فقط کافی است که طبق مراحل فوق عمل نمایید.

به عنوان نکته پایانی آموزش ساخت اکانت اختصاصی گوگل ادوردز لازم هست این موضوع رو یاداوری نماییم که:

بعد از تایید اکانت و ورود به اکانت ، برای دفعه های بعد که میخواهید به اکانت اختصاصی گوگل ادوردز مراجعه کنید نیاز نیست که دوباره روی این لینک کلیک کنید و فقط کافیست که به ادرس زیر مراجعه نمایید و به اکانت اختصاصی گوگل ادوردز خودتون وارد بشوید.

http://ads.google.com

امیدوارم آموزش ساخت اکانت گوگل ادوردز مورد پسند شما قرارگرفته باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *